Zapisy na bezpłatne 5-dniowe szkolenie "Fundraiserzy - liderzy NGO" ruszyły! Chcesz poznać zasady fundraisingu i zacząć zbierać więcej pieniędzy? Chcesz, aby Twoja organizacja była zamożna i nie martwiła się z czego opłacić wynagrodzenia i faktury? Świetnie, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Celem jest podniesienie kompetencji 24 liderów organizacji obywatelskich poprzez udzielenie im BEZPŁATNEGO wsparcia doradczo-szkoleniowego w zakresie pozyskiwania funduszy. Stworzymy koalicję liderów, którzy będą wspólnie zdobywać wiedzę i pieniądze dla swoich organizacji.

Gdzie i kiedy będą odbywać się szkolenia?

30.09 - 2.10.2020 r. - I sesja szkoleniowa - Warszawa
27-28.10.2020 r. - II sesja szkoleniowa - Warszawa

Kto może wziąć udział?

Uczestnikami będą 2-osobowe reprezentacje organizacji lub inicjatyw lokalnych. Grupa będzie składać się z 24 liderów, którzy mają potencjał wystarczający do przyjęcia i wdrożenia wiedzy z zakresu fundraisingu.

Jakie są zasady uczestnictwa?

Kryterium uczestnictwa w szkoleniu jest wzięcie udziału w konkursie na najlepszy plan wdrożenia wiedzy fundraisingowej. Przed zakwalifikowaniem plany będą oceniane pod kątem wykonalności, wpływu na rozwój społeczności lokalnej, zaangażowanie wolontariatu i budowanie partnerstw z biznesem i samorządem. Plan należy przesłać do 7 dni po rejestracji uczestnictwa. Szablon planu wdrożeniowego ułatwi zawarcie najważniejszych elementów.

Rekrutacja na szkolenie trwa do 14.09.2020 r.

Wszystkie szczegółowe informacje wraz z ankietą zgłoszeniową znajdują pod tym linkiem.

Projekt jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

 

powróć