Wszelkie prawa do zawartości strony Samorządu Województwa Mazowieckiego dotyczącej współpracy z organizacjami pozarządowymi: www.dialog.mazovia.pl (zwanej dalej: stroną) są zastrzeżone.

Użytkownicy mają prawo do pobierania i drukowania zamieszczonych na nim całych stron bądź ich fragmentów pod warunkiem poszanowania praw autorskich oraz praw wynikających z rejestracji znaków należących do Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Wykorzystywanie w całości bądź w części materiałów zamieszczonych w serwisie, które są autorstwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie (zwanego dalej: Urzędem) jest dopuszczalne pod warunkiem podania źródła informacji (adres strony, data odwołania się do informacji), natomiast korzystanie z materiałów umieszczonych na stronie, które nie są autorstwa Urzędu wymaga uzyskania zgody autora takiej informacji.

Strona zawiera odnośniki do innych stron internetowych, za których treść oraz zawartość Urząd nie odpowiada.

Redakcja strony gromadzi numery IP komputerów w logach dostępowych. Gromadzone dane wykorzystywane są wyłącznie w celach statystycznych.

Strona korzysta z pliku tekstowego „cookies” wyłącznie dla funkcji związanych z personalizacją oraz zapamiętywaniem preferencji użytkownika, które zapisywane są na dysku komputera osoby odwiedzającej serwis. Z komputera użytkownika nie są pobierane jakiekolwiek informacje.

Wszelkie pytania dotyczące Polityki prywatności proszę kierować do Redakcji strony na adres: dialog@mazovia.pl.

powróć