Mazowsze dla młodzieży - nabór uzupełniający

w prawym dolnym rogu trójka uśmiechniętych młodych ludzi (dwie dziewczyny i chłopak z deskrolką). Treść Samorząd województwa dofinansuje młodzieżowe rady w 28 gminach i dzielnicach. Na górze logotym w kolorze niebiesko-czarnym Mazowsze dla młodzież, na dole herb Samorządu Województwa Mazowieckiego i logo Mazowsze serce Polski

Młodzieżowe rady gmin i dzielnic ze wsparciem Mazowsza

Rozstrzygnięcie w sprawie udzielenia przez Województwo Mazowieckie pomocy finansowej na realizację 28 zadań w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia Inicjatyw Młodzieżowych Rad Gmin/Powiatów i Dzielnic m.st. Warszawy pn. „Mazowsze dla Młodzieży”.

kolaż zdjęć wielu twarzy

III Sektorze! Daj się poznać!

Rozpoczyna się badanie organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji, NGO, kół gospodyń wiejskich, OSP…) działających w województwie mazowieckim.
Badanie prowadzone jest przez Fundację Optimum Pareto na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

ściana budynku w kolorze kremowymz oknami, na jej tle w kolorze czarnym  fresa przestawiajaca kobietę z dzbanem na głowie i mężczyznę z psem

III edycja konkursu fotograficznego „Odkrywamy nasze dziedzictwo”

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do wzięcia udziału w III edycji konkursu fotograficznego „Odkrywamy nasze dziedzictwo”.

na fioletowym tle jest zabytkowy budynek oraz napis renowacja rokuzabytków Mazowsza II edycja konkursu

II edycja konkursu „Renowacja Roku Zabytków Mazowsza”

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza właścicieli obiektów zabytkowych do wzięcia udziału w II edycji konkursu „Renowacja Roku Zabytków Mazowsza”.