Mapa aktywności lokalnej województwa mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do współtworzenia mapy aktywności lokalnej województwa mazowieckiego poprzez dodanie swojej organizacji do bazy danych na naszej stronie.

Chcielibyśmy, aby docelowo znalazły się tu dane mazowieckich organizacji aktywnie działających w swoich środowiskach. W szczególności tych  korzystających ze wsparcia finansowego Województwa Mazowieckiego, jak również współpracujących z nim w inny sposób, np. poprzez udział w konsultacjach programu współpracy.

Zdajemy sobie sprawę, że uzupełnianie zawartych w niej danych możliwe jest tylko przy aktywnym udziale samych organizacji pozarządowych. Zachęcamy więc wszystkich do umieszczania i aktualizowania w bazie informacji o działaniach swoich organizacji.

W trosce o aktualność danych wprowadzonych do bazy, co roku przeprowadzana będzie jej aktualizacja. Do każdej organizacji, której dane znajdują się w bazie zwracać się będziemy z prośbą o ich weryfikację i  ewentualną aktualizację.

Aby dodać organizację do bazy, a później mieć możliwość aktualizacji danych należy uzyskać login i hasło, korzystając z formularza poniżej (+Dodaj organizację)


 

Wyszukaj Organizacje Pozarządowe działające na terenie województwa Mazowieckiego

+ Dodaj organizację

Wyszukiwarka organizacji

Wyniki wyszukiwania

Ochotnicza Straż Pożarna w Sinołęce

Status OPP: nie

Forma prawna: Ochotnicza Straż Pożarna

Miejscowość: Kałuszyn

Nr KRS lub innego rejestru: 0000232367

NIP: 8222176554

Adres strony internetowej: brak

Działalność Ochotniczej Straży Pożarnej w Sinołęce polega na zapewnieniu bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej na terenie gminy Kałuszyn. Działania są skierowane do wszystkich mieszkańców gminy, jak również osób poruszających się szlakami komunikacyjnymi czy okazjonalnie przebywającymi na jej terenie.

Miejscowość: Kałuszyn

Ulica: Sinołęka

Nr domu i lokalu: 9 /

Kod pocztowy: 05-310

Powiat: Powiat miński

Województwo: mazowieckie

Rok powstania: 1927

Telefon: 513524236

E-mail: adamokaczmarczyk@poczta.onet.pl

Strona www: brak


Siedziba dostępna dla osób z niepełnosprawnością: nie

Dane rejestrowe:

Forma prawna: Ochotnicza Straż Pożarna

Nr KRS lub innego rejestru: 0000232367

REGON: 712579138

NIP: 8222176554

Rok powstania: 1927

Obszary działania organizacji:

  • porządek i bezpieczeństwo publiczne

powróć