Mapa aktywności lokalnej województwa mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do współtworzenia mapy aktywności lokalnej województwa mazowieckiego poprzez dodanie swojej organizacji do bazy danych na naszej stronie.

Chcielibyśmy, aby docelowo znalazły się tu dane mazowieckich organizacji aktywnie działających w swoich środowiskach. W szczególności tych  korzystających ze wsparcia finansowego Województwa Mazowieckiego, jak również współpracujących z nim w inny sposób, np. poprzez udział w konsultacjach programu współpracy.

Zdajemy sobie sprawę, że uzupełnianie zawartych w niej danych możliwe jest tylko przy aktywnym udziale samych organizacji pozarządowych. Zachęcamy więc wszystkich do umieszczania i aktualizowania w bazie informacji o działaniach swoich organizacji.

W trosce o aktualność danych wprowadzonych do bazy, co roku przeprowadzana będzie jej aktualizacja. Do każdej organizacji, której dane znajdują się w bazie zwracać się będziemy z prośbą o ich weryfikację i  ewentualną aktualizację.

Aby dodać organizację do bazy, a później mieć możliwość aktualizacji danych należy uzyskać login i hasło, korzystając z formularza poniżej (+Dodaj organizację)


 

Wyszukaj Organizacje Pozarządowe działające na terenie województwa Mazowieckiego

+ Dodaj organizację

Wyszukiwarka organizacji

Wyniki wyszukiwania

Klub Szermierzy Warszawianka

Status OPP: nie

Forma prawna: Stowarzyszenie kultury fizycznej

Miejscowość: M. st. Warszawa

Nr KRS lub innego rejestru: 306

NIP: 5213679739

Adres strony internetowej: www.KSzWarszawianka.pl

Profesjonalna kadra trenerska, specjalistycznie przygotowana sala, na której wychowały się pokolenia mistrzów oraz oryginalnie i rzeczowo prowadzone zajęcia w miłej atmosferze gwarantują sukces nie tylko sportowy. Szermierka jest dyscypliną sportową, którą może trenować każdy. Idealna zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jako nieliczna - sztuka władania szpadą łączy ze sobą elegancję, prestiż z energią i adrenaliną. Zapraszamy wszystkich chętnych chcących nauczyć się władania białą bronią, jak również tych, którzy lubią rywalizację i dobrą zabawę. Szermierka to fascynująca przygoda, którą warto przeżyć.

Miejscowość: M. st. Warszawa

Ulica: Piaseczyńska

Nr domu i lokalu: 71 /

Kod pocztowy: 00-765

Powiat: Powiat m. st. Warszawa

Województwo: mazowieckie

Rok powstania: 2014

Telefon: 507 63 63 00

E-mail: info@kszwarszawianka.pl

Strona www: www.KSzWarszawianka.pl


Siedziba dostępna dla osób z niepełnosprawnością: nie

Dane rejestrowe:

Forma prawna: Stowarzyszenie kultury fizycznej

Nr KRS lub innego rejestru: 306

REGON: 147449950

NIP: 5213679739

Rok powstania: 2014

Obszary działania organizacji:

  • wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

powróć