Mapa aktywności lokalnej województwa mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do współtworzenia mapy aktywności lokalnej województwa mazowieckiego poprzez dodanie swojej organizacji do bazy danych na naszej stronie.

Chcielibyśmy, aby docelowo znalazły się tu dane mazowieckich organizacji aktywnie działających w swoich środowiskach. W szczególności tych  korzystających ze wsparcia finansowego Województwa Mazowieckiego, jak również współpracujących z nim w inny sposób, np. poprzez udział w konsultacjach programu współpracy.

Zdajemy sobie sprawę, że uzupełnianie zawartych w niej danych możliwe jest tylko przy aktywnym udziale samych organizacji pozarządowych. Zachęcamy więc wszystkich do umieszczania i aktualizowania w bazie informacji o działaniach swoich organizacji.

W trosce o aktualność danych wprowadzonych do bazy, co roku przeprowadzana będzie jej aktualizacja. Do każdej organizacji, której dane znajdują się w bazie zwracać się będziemy z prośbą o ich weryfikację i  ewentualną aktualizację.

Aby dodać organizację do bazy, a później mieć możliwość aktualizacji danych należy uzyskać login i hasło, korzystając z formularza poniżej (+Dodaj organizację)


 

Wyszukaj Organizacje Pozarządowe działające na terenie województwa Mazowieckiego

+ Dodaj organizację

Wyszukiwarka organizacji

Wyniki wyszukiwania

Akademia Sztuk Walki

Status OPP: nie

Forma prawna: Stowarzyszenie kultury fizycznej

Miejscowość: Dębe Wielkie

Nr KRS lub innego rejestru: Starostwo Powia

NIP: 8222240660

Adres strony internetowej: www.asw-tkd.pl

Akademia Sztuk Walki działa nieprzerwanie od 2007 roku. Wcześniej przez dwa lata jako filia Warszawskiego Klubu Ronin. Klub co roku organizuje obozy letnie i zimowe, półkolonie w których bierze udział ok 500 osób w każdym roku. Ponadto organizujemy zgrupowania, spływy kajakowe, biwaki. Od wielu lat organizujemy też: Bieg Wiosny, Dębską Siódemkę- Bieg o Puchar Wójta Gminy Dębe Wielkie, Bieg Mikołaja. Organizujemy Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Taekwon-do, Mistrzostwa Mazowsza w Sztukach Walki, Taekwon-do Super CUP. Zajęcia proponowane przez ASW to: Taekwon-do, kickboxing, akrobatyka, taniec, fitness, samoobrona. Zajęcia są kierowane do wszystkich chętnych niezależnie od wieku, płci czy wyznania.

Miejscowość: Dębe Wielkie

Ulica: szkolna

Nr domu i lokalu: 17 / 5

Kod pocztowy: 05-311

Powiat: Powiat miński

Województwo: mazowieckie

Rok powstania: 2007

Telefon: 507-145-636

E-mail: dawidmatwiej@wp.pl

Strona www: www.asw-tkd.pl


Siedziba dostępna dla osób z niepełnosprawnością: nie

Dane rejestrowe:

Forma prawna: Stowarzyszenie kultury fizycznej

Nr KRS lub innego rejestru: Starostwo Powia

REGON: 141108024

NIP: 8222240660

Rok powstania: 2007

Obszary działania organizacji:

  • działalność na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynek dzieci i młodzieży
  • wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

powróć