Mapa aktywności lokalnej województwa mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do współtworzenia mapy aktywności lokalnej województwa mazowieckiego poprzez dodanie swojej organizacji do bazy danych na naszej stronie.

Chcielibyśmy, aby docelowo znalazły się tu dane mazowieckich organizacji aktywnie działających w swoich środowiskach. W szczególności tych  korzystających ze wsparcia finansowego Województwa Mazowieckiego, jak również współpracujących z nim w inny sposób, np. poprzez udział w konsultacjach programu współpracy.

Zdajemy sobie sprawę, że uzupełnianie zawartych w niej danych możliwe jest tylko przy aktywnym udziale samych organizacji pozarządowych. Zachęcamy więc wszystkich do umieszczania i aktualizowania w bazie informacji o działaniach swoich organizacji.

W trosce o aktualność danych wprowadzonych do bazy, co roku przeprowadzana będzie jej aktualizacja. Do każdej organizacji, której dane znajdują się w bazie zwracać się będziemy z prośbą o ich weryfikację i  ewentualną aktualizację.

Aby dodać organizację do bazy, a później mieć możliwość aktualizacji danych należy uzyskać login i hasło, korzystając z formularza poniżej (+Dodaj organizację)


 

Wyszukaj Organizacje Pozarządowe działające na terenie województwa Mazowieckiego

+ Dodaj organizację

Wyszukiwarka organizacji

Wyniki wyszukiwania

Fundacja Balonowa Strona Nieba

Status OPP: nie

Forma prawna: Fundacja

Miejscowość: M. st. Warszawa

Nr KRS lub innego rejestru: 0000938831

NIP: 9522222980

Adres strony internetowej: www.balonowastronanieba.pl

Fundacja zajmuje się promocją baloniarstwa i lotnictwa w szerszym zakresie. Skupia środowisko i sympatyków, organizuje fiesty balonowe i pokazy w całej Polsce, w tym imprezy masowe o charakterze edukacyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem lotnictwa. A Warszawie zorganizowała III Warszawską Fiestę Balonową, Wawerski Piknik Lotniczy, Bemowski Piknik Rodzinny, Pokazach balonowych w Zamku Królewskim na Urodzinach Króla Stanisła, brała udział m.in. w Bemowskim Pikniku Naukowym. Organizujemy też wystawy i prelekcje.

Miejscowość: M. st. Warszawa

Ulica: Trakt Lubelski

Nr domu i lokalu: 140/22 / 2

Kod pocztowy: 04-790

Powiat: Powiat m. st. Warszawa

Województwo: mazowieckie

Rok powstania: 2021

Telefon: 605322331

E-mail: beata@balonowastronanieba.pl

Strona www: www.balonowastronanieba.pl


Siedziba dostępna dla osób z niepełnosprawnością: tak

Uwagi: parter, z szerokim wejściem

Dane rejestrowe:

Forma prawna: Fundacja

Nr KRS lub innego rejestru: 0000938831

REGON: 520677154

NIP: 9522222980

Rok powstania: 2021

Obszary działania organizacji:

  • wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

powróć