Mapa aktywności lokalnej województwa mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do współtworzenia mapy aktywności lokalnej województwa mazowieckiego poprzez dodanie swojej organizacji do bazy danych na naszej stronie.

Chcielibyśmy, aby docelowo znalazły się tu dane mazowieckich organizacji aktywnie działających w swoich środowiskach. W szczególności tych  korzystających ze wsparcia finansowego Województwa Mazowieckiego, jak również współpracujących z nim w inny sposób, np. poprzez udział w konsultacjach programu współpracy.

Zdajemy sobie sprawę, że uzupełnianie zawartych w niej danych możliwe jest tylko przy aktywnym udziale samych organizacji pozarządowych. Zachęcamy więc wszystkich do umieszczania i aktualizowania w bazie informacji o działaniach swoich organizacji.

W trosce o aktualność danych wprowadzonych do bazy, co roku przeprowadzana będzie jej aktualizacja. Do każdej organizacji, której dane znajdują się w bazie zwracać się będziemy z prośbą o ich weryfikację i  ewentualną aktualizację.

Aby dodać organizację do bazy, a później mieć możliwość aktualizacji danych należy uzyskać login i hasło, korzystając z formularza poniżej (+Dodaj organizację)


 

Wyszukaj Organizacje Pozarządowe działające na terenie województwa Mazowieckiego

+ Dodaj organizację

Wyszukiwarka organizacji

Wyniki wyszukiwania

Stowarzyszenie Seniorów PROMYK

Status OPP: nie

Forma prawna: Stowarzyszenie zarejestrowane

Miejscowość: Puszcza Mariańska

Nr KRS lub innego rejestru: 0000292844

NIP: 8381798328

Adres strony internetowej: ----

Inicjatywa i działania w zakresie zaspokajania potrzeb ludzi starszych. Integracja z mieszkańcami lokalnych społeczności na rzecz rozwoju społecznego. Przeciwdziałanie izolacji i wykluczeniu społecznemu osób starszych. Integracja międzypokoleniowa i łamanie stereotypów na temat starości. Odbiorcami są głównie seniorzy 60+ ale są także osoby młodsze które chcą pomagać seniorom.

Miejscowość: Puszcza Mariańska

Ulica: Bartniki, ul. Wspólna 19

Nr domu i lokalu: 19 /

Kod pocztowy: 96-332

Powiat: Powiat żyrardowski

Województwo: mazowieckie

Rok powstania: 2007

Telefon: 510121468

E-mail: wlodekdz@wp.pl

Strona www: ----


Siedziba dostępna dla osób z niepełnosprawnością: tak

Dane rejestrowe:

Forma prawna: Stowarzyszenie zarejestrowane

Nr KRS lub innego rejestru: 0000292844

REGON: 141230558

NIP: 8381798328

Rok powstania: 2007

Obszary działania organizacji:

  • działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym

powróć