Mapa aktywności lokalnej województwa mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do współtworzenia mapy aktywności lokalnej województwa mazowieckiego poprzez dodanie swojej organizacji do bazy danych na naszej stronie.

Chcielibyśmy, aby docelowo znalazły się tu dane mazowieckich organizacji aktywnie działających w swoich środowiskach. W szczególności tych  korzystających ze wsparcia finansowego Województwa Mazowieckiego, jak również współpracujących z nim w inny sposób, np. poprzez udział w konsultacjach programu współpracy.

Zdajemy sobie sprawę, że uzupełnianie zawartych w niej danych możliwe jest tylko przy aktywnym udziale samych organizacji pozarządowych. Zachęcamy więc wszystkich do umieszczania i aktualizowania w bazie informacji o działaniach swoich organizacji.

W trosce o aktualność danych wprowadzonych do bazy, co roku przeprowadzana będzie jej aktualizacja. Do każdej organizacji, której dane znajdują się w bazie zwracać się będziemy z prośbą o ich weryfikację i  ewentualną aktualizację.

Aby dodać organizację do bazy, a później mieć możliwość aktualizacji danych należy uzyskać login i hasło, korzystając z formularza poniżej (+Dodaj organizację)


 

Wyszukaj Organizacje Pozarządowe działające na terenie województwa Mazowieckiego

+ Dodaj organizację

Wyszukiwarka organizacji

Wyniki wyszukiwania

Międzyszkolny Klub Sportowy Grochovia

Status OPP: nie

Forma prawna: Uczniowski klub sportowy

Miejscowość: M. st. Warszawa

Nr KRS lub innego rejestru: 443

NIP: 1132737471

Adres strony internetowej: https://grochovia.pl/

Zakładając w 2008 r. MKS Grochovia Warszawa przyjęliśmy konsekwentnie przestrzegane po dzisiaj założenie, że bez względu na możliwości zgłaszających się do nas dzieci obejmiemy szkoleniem wszystkich zdecydowanych na rozpoczęcie swojej przygody z piłką nożną w naszych barwach. Pragniemy wyrównać szanse, a w efekcie przyjąć w swoje szeregi dziewczynki i chłopców nie tylko najzdolniejszych, ale również tych, którzy potrzebują więcej czasu, pracy i uwagi, aby osiągnąć zadowalający ich poziom sportowy! Nie boimy się ciężkiej pracy, bowiem wierzymy, że dzięki zaplanowanym i konsekwentnym działaniom oraz we współpracy dzieci, ich opiekunów i naszych trenerów jesteśmy w stanie wspólnie osiągnąć sukces! Treningi w Grochovii Warszawa to przede wszystkim dobra zabawa połączona z nauką gry w piłkę nożną. Nasza definicja „sukcesu” jest bardziej złożona niż zrównanie jej do osiąganych wyników poszczególnych zespołów. Indywidualne wyszkolenie techniczne, wiedza taktyczna, przygotowanie motoryczne, zdrowe nawyki żywieniowe, zwycięska mentalność sportowca, kult codziennej pracy i samodoskonalenia, tworzenie lokalnej społeczności – to obszary, nad którymi pragniemy każdego dnia pracować z naszymi podopiecznymi i wierzymy, że jesteśmy w ich zakresie przekazać odpowiednie wartości, a w konsekwencji osiągać jak najlepsze wyniki podczas międzyklubowych rozgrywek.

Miejscowość: M. st. Warszawa

Ulica: Szaserów

Nr domu i lokalu: 117 /

Kod pocztowy: 04-349

Powiat: Powiat m. st. Warszawa

Województwo: mazowieckie

Rok powstania: 2008

Telefon: 518238080

E-mail: klub@grochovia.pl

Strona www: https://grochovia.pl/


Siedziba dostępna dla osób z niepełnosprawnością: nie

Dane rejestrowe:

Forma prawna: Uczniowski klub sportowy

Nr KRS lub innego rejestru: 443

REGON: 141578563

NIP: 1132737471

Rok powstania: 2008

Obszary działania organizacji:

  • wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

powróć