Mapa aktywności lokalnej województwa mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do współtworzenia mapy aktywności lokalnej województwa mazowieckiego poprzez dodanie swojej organizacji do bazy danych na naszej stronie.

Chcielibyśmy, aby docelowo znalazły się tu dane mazowieckich organizacji aktywnie działających w swoich środowiskach. W szczególności tych  korzystających ze wsparcia finansowego Województwa Mazowieckiego, jak również współpracujących z nim w inny sposób, np. poprzez udział w konsultacjach programu współpracy.

Zdajemy sobie sprawę, że uzupełnianie zawartych w niej danych możliwe jest tylko przy aktywnym udziale samych organizacji pozarządowych. Zachęcamy więc wszystkich do umieszczania i aktualizowania w bazie informacji o działaniach swoich organizacji.

W trosce o aktualność danych wprowadzonych do bazy, co roku przeprowadzana będzie jej aktualizacja. Do każdej organizacji, której dane znajdują się w bazie zwracać się będziemy z prośbą o ich weryfikację i  ewentualną aktualizację.

Aby dodać organizację do bazy, a później mieć możliwość aktualizacji danych należy uzyskać login i hasło, korzystając z formularza poniżej (+Dodaj organizację)


 

Wyszukaj Organizacje Pozarządowe działające na terenie województwa Mazowieckiego

+ Dodaj organizację

Wyszukiwarka organizacji

Wyniki wyszukiwania

Stowarzyszenie TERAZ – stworzone dla dzieci

Status OPP: nie

Forma prawna: Stowarzyszenie zarejestrowane

Miejscowość: Nieporęt

Nr KRS lub innego rejestru: 0001028598

NIP: 5361970716

Adres strony internetowej: www.stowarzyszenieteraz.com

Z ogromnej miłości do dzieci i wspólnego poszukiwania oraz odkrywania świata wokół siebie, w tym świata natury, 25 kwietnia 2023 roku powstało Stowarzyszenie, w którym rodzą się wielkie pomysły… tu i TERAZ! Nasze Stowarzyszenie TERAZ – stworzone dla dzieci powołane zostało, aby nieść pomoc osobom wymagającym opieki i potrzebującym wsparcia, zwłaszcza dzieciom z niepełnosprawnościami, z trudnościami i dysfunkcjami. Obejmujemy pomocą również osoby dorosłe, w tym Seniorów. Nasza praca to pasja, misja i powołanie. To co nas wyróżnia to relacje, które budujemy w oparciu o zaufanie i współpracę, troszcząc się o każdego podopiecznego, dając poczucie bezpieczeństwa, pełnej akceptacji i ciepła. Wierzymy, że objęcie naszych podopiecznych kompleksową opieką pozwoli im w przyszłości normalnie funkcjonować i szczęśliwie żyć, natomiast odciążenie rodziców w codziennej opiece nad dzieckiem pomaga im w zmierzaniu się z szarą, trudną rzeczywistością. Dzięki naszej działalności terapeutycznej możemy otoczyć pomocą, wsparciem, terapią osoby, którym sytuacja materialna nie pozwala na udział w kosztownym procesie rehabilitacyjno-socjalizacyjnym.

Miejscowość: Nieporęt

Ulica: Jana Kazimierza

Nr domu i lokalu: 400 /

Kod pocztowy: 05-126

Powiat: Powiat legionowski

Województwo: mazowieckie

Rok powstania: 2023

Telefon: 500 628 369; 508 42

E-mail: teraz.stworzonedladzieci@gmail.com

Strona www: www.stowarzyszenieteraz.com


Siedziba dostępna dla osób z niepełnosprawnością: nie

Dane rejestrowe:

Forma prawna: Stowarzyszenie zarejestrowane

Nr KRS lub innego rejestru: 0001028598

REGON: 525148118

NIP: 5361970716

Rok powstania: 2023

Obszary działania organizacji:

  • działalność na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynek dzieci i młodzieży

Dotacje z budżetu województwa mazowieckiego

Rok Obszar współpracy Tytuł projektu Kwota dotacji
- - -
powróć