Mapa aktywności lokalnej województwa mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do współtworzenia mapy aktywności lokalnej województwa mazowieckiego poprzez dodanie swojej organizacji do bazy danych na naszej stronie.

Chcielibyśmy, aby docelowo znalazły się tu dane mazowieckich organizacji aktywnie działających w swoich środowiskach. W szczególności tych  korzystających ze wsparcia finansowego Województwa Mazowieckiego, jak również współpracujących z nim w inny sposób, np. poprzez udział w konsultacjach programu współpracy.

Zdajemy sobie sprawę, że uzupełnianie zawartych w niej danych możliwe jest tylko przy aktywnym udziale samych organizacji pozarządowych. Zachęcamy więc wszystkich do umieszczania i aktualizowania w bazie informacji o działaniach swoich organizacji.

W trosce o aktualność danych wprowadzonych do bazy, co roku przeprowadzana będzie jej aktualizacja. Do każdej organizacji, której dane znajdują się w bazie zwracać się będziemy z prośbą o ich weryfikację i  ewentualną aktualizację.

Aby dodać organizację do bazy, a później mieć możliwość aktualizacji danych należy uzyskać login i hasło, korzystając z formularza poniżej (+Dodaj organizację)


 

Wyszukaj Organizacje Pozarządowe działające na terenie województwa Mazowieckiego

+ Dodaj organizację

Wyszukiwarka organizacji

Wyniki wyszukiwania

Stowarzyszenie

Status OPP: nie

Forma prawna: Stowarzyszenie kultury fizycznej

Miejscowość: Sochaczew

Nr KRS lub innego rejestru: 80

NIP: 8371814830

Adres strony internetowej: www.pswp.esochaczew.pl

Jednym z założeń Stowarzyszenia „Przez sport w przyszłość”, które powstało pod koniec 2013 roku jest promocja sportu i popularyzacja kultury fizycznej wśród mieszkańców powiatu sochaczewskiego. Stowarzyszenie, którego prezesem jest Sebastian Wiśniewski liczy obecnie 50 członków, a kolejni deklarują chęć przystąpienia. I choć początkowo Stowarzyszenie powstało z myślą o organizacji biegu sztafetowego pn. „Sztafetowy Bieg ku Czci Sylwestra Rozdżestwieńskiego”, to może poszczycić się już organizacją innych, cieszących się dużym zainteresowaniem zawodów, jak choćby turniejów w badmintona. W Indywidualnej Lidze Badmintona Powiatu Sochaczewskiego, której inicjatorem i pomysłodawcą jest właśnie Stowarzyszenie gra już ponad 60 zawodników i zawodniczek. W kwietniu 2015 r. stowarzyszanie gościło grupę zawodników mieszkających i grających na co dzień w Londynie. Obok organizacji cyklicznych już biegów pamięci śp. Sylwestra Rozdżestwieńskiego (odbyło się sześć), licznych turniejów badmintona dla dorosłych i młodzieży, ILBPS - Stowarzyszenie aktywnie od kilku sezonów wspiera też organizacyjnie rajd rowerowy po powiecie sochaczewskim „Od Juniora do Seniora” czy lekkoatletykę wśród dzieci i młodzieży. Członkowie Stowarzyszenia pomagają również w organizacji turniejów o Puchar Marszałka Mazowsza w siatkówce, oraz wspierają turniej w siatkówce imienia śp. Sylwka Rozdżestwieńskiego. Stowarzyszenie „Przez sport w przyszłość” chce aktywnie promować ruch i zdrowy tryb życia zarówno wśród dorosłych mieszkańców naszego powiatu, jak i młodzieży. Działania te Stowarzyszenie realizuje we współpracy m.in. ze Starostwem Powiatowym w Sochaczewie czy Zespołem Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego. W ten sposób Stowarzyszenie szerzy poprzez sport i rekreację nie tylko zasady ,,fair play”, ale integruje różne grupy społeczne, wiekowe. Wspiera ciekawe inicjatywy społeczne w zakresie sportu, kultury, turystyki i rekreacji. Zachęcamy do współpracy i dzielenia się ciekawymi pomysłami.

Miejscowość: Sochaczew

Ulica: Wąska

Nr domu i lokalu: 13 /

Kod pocztowy: 96-500

Powiat: Powiat sochaczewski

Województwo: mazowieckie

Rok powstania: 2013

Telefon: 696550956

E-mail: przezsportwprzyszlosc@gmail.com

Strona www: www.pswp.esochaczew.pl


Siedziba dostępna dla osób z niepełnosprawnością: nie

Dane rejestrowe:

Forma prawna: Stowarzyszenie kultury fizycznej

Nr KRS lub innego rejestru: 80

REGON: 146963001

NIP: 8371814830

Rok powstania: 2013

Obszary działania organizacji:

  • wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

powróć