Mapa aktywności lokalnej województwa mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do współtworzenia mapy aktywności lokalnej województwa mazowieckiego poprzez dodanie swojej organizacji do bazy danych na naszej stronie.

Chcielibyśmy, aby docelowo znalazły się tu dane mazowieckich organizacji aktywnie działających w swoich środowiskach. W szczególności tych  korzystających ze wsparcia finansowego Województwa Mazowieckiego, jak również współpracujących z nim w inny sposób, np. poprzez udział w konsultacjach programu współpracy.

Zdajemy sobie sprawę, że uzupełnianie zawartych w niej danych możliwe jest tylko przy aktywnym udziale samych organizacji pozarządowych. Zachęcamy więc wszystkich do umieszczania i aktualizowania w bazie informacji o działaniach swoich organizacji.

W trosce o aktualność danych wprowadzonych do bazy, co roku przeprowadzana będzie jej aktualizacja. Do każdej organizacji, której dane znajdują się w bazie zwracać się będziemy z prośbą o ich weryfikację i  ewentualną aktualizację.

Aby dodać organizację do bazy, a później mieć możliwość aktualizacji danych należy uzyskać login i hasło, korzystając z formularza poniżej (+Dodaj organizację)


 

Wyszukaj Organizacje Pozarządowe działające na terenie województwa Mazowieckiego

+ Dodaj organizację

Wyszukiwarka organizacji

Wyniki wyszukiwania

fundacja ogarnij emocje

Status OPP: tak

Forma prawna: Fundacja

Miejscowość: Wołomin

Nr KRS lub innego rejestru: 0000695095

NIP: 1251661627

Adres strony internetowej: --

Prowadzimy warsztaty art-terapii. Aranżujemy wystawy prac i plenery. Budujemy regionalną markę turystyczną. Organizujemy zajęcia rekreacyjne. Współpracujemy m. in. MROT; LGD „RW”, LGD Bądźmy Razem, MFBNiK; TRAD „Szansa”; Młodzieżowym Klubem Wolontariatu "Na Przekór". Przygotowujemy i propagujemy aktywny wypoczynek, który pokazuje jak wspierać prawidłowe funkcjonowanie organizmu by móc skutecznie niwelować choroby cywilizacyjne i izolację społeczną. Włączamy się w działania ekologiczne. Rozpowszechniamy tezę, która mówi o funkcji zmęczenia jako o obronnej funkcji organizmu. Odpoczynek jest naturalną formą odnowy biologicznej. Aktywne uczestnictwo w naszych zajęciach uczy doboru właściwych form regenerujących siły dla indywidualnych potrzeb odbiorcy. Należy pamiętać, że na jakość i długość życia wpływa w 53% - styl życia; w 21% środowisko w którym żyjemy; w 16%; czynniki biologiczne i zaledwie w 10% opieka zdrowotna.

Miejscowość: Wołomin

Ulica: Sikorskiego

Nr domu i lokalu: 15 / 3

Kod pocztowy: 05-200

Powiat: Powiat wołomiński

Województwo: mazowieckie

Rok powstania: 2017

Telefon: 795990820

E-mail: ogarnij-emocje@wp.pl

Strona www: --


Siedziba dostępna dla osób z niepełnosprawnością: tak

Dane rejestrowe:

Forma prawna: Fundacja

Nr KRS lub innego rejestru: 0000695095

REGON: 368303095

NIP: 1251661627

Rok powstania: 2017

Obszary działania organizacji:

  • ekologia i ochrona zwierząt oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego

Dotacje z budżetu województwa mazowieckiego

Rok Obszar współpracy Tytuł projektu Kwota dotacji
2019 ekologia i ochrona zwierząt oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego pasieka 8000
powróć