Mapa aktywności lokalnej województwa mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do współtworzenia mapy aktywności lokalnej województwa mazowieckiego poprzez dodanie swojej organizacji do bazy danych na naszej stronie.

Chcielibyśmy, aby docelowo znalazły się tu dane mazowieckich organizacji aktywnie działających w swoich środowiskach. W szczególności tych  korzystających ze wsparcia finansowego Województwa Mazowieckiego, jak również współpracujących z nim w inny sposób, np. poprzez udział w konsultacjach programu współpracy.

Zdajemy sobie sprawę, że uzupełnianie zawartych w niej danych możliwe jest tylko przy aktywnym udziale samych organizacji pozarządowych. Zachęcamy więc wszystkich do umieszczania i aktualizowania w bazie informacji o działaniach swoich organizacji.

W trosce o aktualność danych wprowadzonych do bazy, co roku przeprowadzana będzie jej aktualizacja. Do każdej organizacji, której dane znajdują się w bazie zwracać się będziemy z prośbą o ich weryfikację i  ewentualną aktualizację.

Aby dodać organizację do bazy, a później mieć możliwość aktualizacji danych należy uzyskać login i hasło, korzystając z formularza poniżej (+Dodaj organizację)


 

Wyszukaj Organizacje Pozarządowe działające na terenie województwa Mazowieckiego

+ Dodaj organizację

Wyszukiwarka organizacji

Wyniki wyszukiwania

Uczniowski Klub Sportowy Top Dance

Status OPP: nie

Forma prawna: Uczniowski klub sportowy

Miejscowość: Pruszków

Nr KRS lub innego rejestru: 68

NIP: 5342600160

Adres strony internetowej: www.top-dance.pl

TOP DANCE PRUSZKÓW jest klubem tanecznym, członkiem zwyczajnym Federacji Tańca Sportowego oraz Mazowieckiego Związku Tańca Sportowego. Klub działa od kwietnia 2019 roku, jest pierwszym i jedynym tanecznym Uczniowskim Klubem Sportowym na terenie Powiatu Pruszkowskiego. Dyscypliną wiodącą w Uczniowskim Klubie Sportowym Top Dance jest taniec towarzyski. Ten styl dobrze jest znany społeczności dzięki takim programom jak Taniec z Gwiazdami. W klubie Top Dance dzieci i młodzież uczą się tańców latynoamerykańskich tańców standardowych. Tancerze UKSu od samego początku swojej kariery tanecznej biorą udział w ogólnopolskich turniejach tańca towarzyskiego. Top Dance umożliwia szkolenie się u najlepszych trenerów Polski. Szkoleniowcami zagranicznymi klubu są wybitni eksperci tańca towarzyskiego. Top Dance organizuje obozy, kolonie i półkolonie dla swoich członków, otwarte warsztaty dla wszystkich zainteresowanych oraz ogólnopolskie turnieje tańca sportowego. Aktualnymi członkami klubu są tancerze z całego powiatu pruszkowskiego, gmin Pruszków, Piastów, Brwinów, Nadarzyn, Michałowice i Raszyn, jak i z Warszawy i innych miast Polski. Tancerzy z różnych miejscowości i miast Polski dołączają do pruszkowskiego klubu Top Dance ze względu na wybitną kadrę trenerską, pozytywną opinie rodziców i tancerzy o klubie, jak i możliwości które daje UKS na arenie tanecznej. Sukcesy par tanecznych mówią same za siebie, zawodnicy naszego klubu są aktualnymi Mistrzami Polski FTS w sportowym tańcu towarzyskim. Pary Top Dance również prowadzą w rankingach sportowych Federacji Tańca Sportowego, są finalistami Mistrzostw Polski, międzynarodowych turniejów m.in w Czechach, Estonii, Litwie i Łotwie i zwycięzcami licznych ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. Odbiorcy organizacji: dzieci, młodzież oraz dorośli i seniorzy zainteresowani aktywnym i zdrowym trybem życia

Miejscowość: Pruszków

Ulica: Lipowa

Nr domu i lokalu: 31 /

Kod pocztowy: 05-800

Powiat: Powiat pruszkowski

Województwo: mazowieckie

Rok powstania: 2019

Telefon: 506506933

E-mail: uks.topdance@gmail.com

Strona www: www.top-dance.pl


Siedziba dostępna dla osób z niepełnosprawnością: nie

Dane rejestrowe:

Forma prawna: Uczniowski klub sportowy

Nr KRS lub innego rejestru: 68

REGON: 383256984

NIP: 5342600160

Rok powstania: 2019

Obszary działania organizacji:

  • wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

powróć