Mapa aktywności lokalnej województwa mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do współtworzenia mapy aktywności lokalnej województwa mazowieckiego poprzez dodanie swojej organizacji do bazy danych na naszej stronie.

Chcielibyśmy, aby docelowo znalazły się tu dane mazowieckich organizacji aktywnie działających w swoich środowiskach. W szczególności tych  korzystających ze wsparcia finansowego Województwa Mazowieckiego, jak również współpracujących z nim w inny sposób, np. poprzez udział w konsultacjach programu współpracy.

Zdajemy sobie sprawę, że uzupełnianie zawartych w niej danych możliwe jest tylko przy aktywnym udziale samych organizacji pozarządowych. Zachęcamy więc wszystkich do umieszczania i aktualizowania w bazie informacji o działaniach swoich organizacji.

W trosce o aktualność danych wprowadzonych do bazy, co roku przeprowadzana będzie jej aktualizacja. Do każdej organizacji, której dane znajdują się w bazie zwracać się będziemy z prośbą o ich weryfikację i  ewentualną aktualizację.

Aby dodać organizację do bazy, a później mieć możliwość aktualizacji danych należy uzyskać login i hasło, korzystając z formularza poniżej (+Dodaj organizację)


 

Wyszukaj Organizacje Pozarządowe działające na terenie województwa Mazowieckiego

+ Dodaj organizację

Wyszukiwarka organizacji

Wyniki wyszukiwania

KGW Bociani Zakątek

Status OPP: nie

Forma prawna: Stowarzyszenie zarejestrowane

Miejscowość: Lelis

Nr KRS lub innego rejestru: 14150660001

NIP: 7582368798

Adres strony internetowej: nie dotyczy

W ramach dotychczasowej działalności nasze koło wspólnie ze Szkołą Podstawową w Nasiadkach oraz Kołem Gospodyń Wiejskich w Łodziskach współorganizowało Dzień Kultury Kurpiowskiej z udziałem najstarszych mieszkańców wsi Nasiadki i Szafarczyska. W ramach prezentacji kół gospodyń wiejskich brałyśmy udział w konkursach kulinarnych. Aktywnie brałyśmy udział w warsztatach regionalnych zorganizowanych przez CKB i S w Lelisie.Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystałyśmy w samodzielnym przygotowaniu stroików świątecznych, palm wielkanocnych.Dochody ze sprzedaży przeznaczone zostały na realizację celów statutowych. Wspólnie z KGW w Dąbrówce zorganizowane zostały Ostatki Charytatywne, z których dochód został przeznaczony na leczenie chorego dziecka. Nasze koło uczestniczyło w I Kongresie Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu ostrołęckiego. Odbiorcami naszych działań jest społeczność wsi Nasiadki oraz dzieci i młodzież ze szkoły Podstawowej w Nasiadkach. W ramach wolontariatu został wyremontowany budynek po wiejskiej mleczarni i zaadoptowany na świetlicę wiejską. Odbiorcami naszych działań jest społeczność wsi Nasiadki oraz dzieci i młodzież ze szkoły Podstawowej w Nasiadkach.

Miejscowość: Lelis

Ulica: Nasiadki

Nr domu i lokalu: 18 /

Kod pocztowy: 07-402

Powiat: Powiat ostrołęcki

Województwo: mazowieckie

Rok powstania: 2018

Telefon: 728351931

E-mail: agnieszkaparzych6@gmail.com

Strona www: nie dotyczy


Siedziba dostępna dla osób z niepełnosprawnością: nie

Dane rejestrowe:

Forma prawna: Stowarzyszenie zarejestrowane

Nr KRS lub innego rejestru: 14150660001

REGON: 382070020

NIP: 7582368798

Rok powstania: 2018

Obszary działania organizacji:

  • działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych

Dotacje z budżetu województwa mazowieckiego

Rok Obszar współpracy Tytuł projektu Kwota dotacji
2020 Gmina Lelis Noc Świętojańska dla społeczności wsi Nasiadki, dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Nasiadkach. 5000
powróć