Mapa aktywności lokalnej województwa mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do współtworzenia mapy aktywności lokalnej województwa mazowieckiego poprzez dodanie swojej organizacji do bazy danych na naszej stronie.

Chcielibyśmy, aby docelowo znalazły się tu dane mazowieckich organizacji aktywnie działających w swoich środowiskach. W szczególności tych  korzystających ze wsparcia finansowego Województwa Mazowieckiego, jak również współpracujących z nim w inny sposób, np. poprzez udział w konsultacjach programu współpracy.

Zdajemy sobie sprawę, że uzupełnianie zawartych w niej danych możliwe jest tylko przy aktywnym udziale samych organizacji pozarządowych. Zachęcamy więc wszystkich do umieszczania i aktualizowania w bazie informacji o działaniach swoich organizacji.

W trosce o aktualność danych wprowadzonych do bazy, co roku przeprowadzana będzie jej aktualizacja. Do każdej organizacji, której dane znajdują się w bazie zwracać się będziemy z prośbą o ich weryfikację i  ewentualną aktualizację.

Aby dodać organizację do bazy, a później mieć możliwość aktualizacji danych należy uzyskać login i hasło, korzystając z formularza poniżej (+Dodaj organizację)


 

Wyszukaj Organizacje Pozarządowe działające na terenie województwa Mazowieckiego

+ Dodaj organizację

Wyszukiwarka organizacji

Wyniki wyszukiwania

Stowarzyszenie

Status OPP: nie

Forma prawna: Stowarzyszenie zarejestrowane

Miejscowość: Klembów

Nr KRS lub innego rejestru: 0000404786

NIP: 1251614906

Adres strony internetowej: http://www.klembow.pl/strona-119-stowarzyszenie_przyszlosc_roszczepu.html

Jesteśmy Stowarzyszeniem zarejestrowanym w KRS 13.12.2011r. W swoich zasobach mamy młodych, prężnych ludzi. Jednym z ich oczekiwań jest mobilizacja aktywności społecznej na terenie małych wiosek takich jak nasza-Roszczep. Do tej pory udało nam się zrealizować taki zadania; budowa placu zabaw w Roszczepie, i realizacja imprezy integracyjnej z okazji otwarcia placu zabaw z własnych środków, organizacja imprez integracyjnych pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego „Gry i zabawy rodzinne; „Mama, tata i Ja „ ,organizacja imprezy integracyjnej pod patronatem LGD „ Wszystkie dzieci nasze są” , wykonanie zadania publicznego zakresu ekologii ogłoszonego przez Gminę Klembów „ Ogród pełen wiedzy” ,oraz z zakresu folkloru i twórczości artystycznej „Stroje dla KGW Roszczep” Następny projekt zrealizowany został , ogłoszony przez Gminę Klembów” Na sportowo kolorowo” realizacja projektu LGD ”Ale frajda” , „Mamo, Tato, co wy na to” , „ Sportowy wypoczynek”- budowa siłowni na Świerzym powietrzu. Projekty ogłoszone przez Gminę Klembów to; „Na tropach nauki” , „Raz i dwa-ćwiczy mama, tata i ja” , „ Sportowe zawody potrzebują wody” , „Sport –zdrowie-integracja” , „ Aktywniej pod chmurką z rodzinką” , „Zakręęęcone pooopołudnia”, „Na przekór nudzie- trzymaj formą”. Poza tymi projektami z własnych inicjatyw zorganizowaliśmy; tradycyjne wicie palm wielkanocnych, rajdy rowerowe, ogniska i pieczenie pizzy, projekcje filmów w plenerze, wycieczki do Bałtowa, Farmy iluzji w Trojanowie, Magicznych Ogrodów. Nasze stowarzyszenie jest bardzo aktywne dzięki mieszkańcom i ich zaangażowaniu ale też współpracy z GOK w Klembowie, GOPS w Klembowie, lokalnymi przedsiębiorcami.

Miejscowość: Klembów

Ulica: Roszczep

Nr domu i lokalu: 47 /

Kod pocztowy: 05-205

Powiat: Powiat wołomiński

Województwo: mazowieckie

Rok powstania: 2011

Telefon: 503618924

E-mail: halinaadamska12@wp.pl

Strona www: http://www.klembow.pl/strona-119-stowarzyszenie_przyszlosc_roszczepu.html


Siedziba dostępna dla osób z niepełnosprawnością: nie

Dane rejestrowe:

Forma prawna: Stowarzyszenie zarejestrowane

Nr KRS lub innego rejestru: 0000404786

REGON: 145926825

NIP: 1251614906

Rok powstania: 2011

Obszary działania organizacji:

  • działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych
  • promocja i organizacja wolontariatu

Dotacje z budżetu województwa mazowieckiego

Rok Obszar współpracy Tytuł projektu Kwota dotacji
brak brak brak
powróć