Mapa aktywności lokalnej województwa mazowieckiego

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do współtworzenia mapy aktywności lokalnej województwa mazowieckiego poprzez dodanie swojej organizacji do bazy danych na naszej stronie.

Chcielibyśmy, aby docelowo znalazły się tu dane mazowieckich organizacji aktywnie działających w swoich środowiskach. W szczególności tych  korzystających ze wsparcia finansowego Województwa Mazowieckiego, jak również współpracujących z nim w inny sposób, np. poprzez udział w konsultacjach programu współpracy.

Zdajemy sobie sprawę, że uzupełnianie zawartych w niej danych możliwe jest tylko przy aktywnym udziale samych organizacji pozarządowych. Zachęcamy więc wszystkich do umieszczania i aktualizowania w bazie informacji o działaniach swoich organizacji.

W trosce o aktualność danych wprowadzonych do bazy, co roku przeprowadzana będzie jej aktualizacja. Do każdej organizacji, której dane znajdują się w bazie zwracać się będziemy z prośbą o ich weryfikację i  ewentualną aktualizację.

Aby dodać organizację do bazy, a później mieć możliwość aktualizacji danych należy uzyskać login i hasło, korzystając z formularza poniżej (+Dodaj organizację)


 

Wyszukaj Organizacje Pozarządowe działające na terenie województwa Mazowieckiego

+ Dodaj organizację

Wyszukiwarka organizacji

Wyniki wyszukiwania

Stowarzyszenie Miłośników Starych Traktorów

Status OPP: nie

Forma prawna: Stowarzyszenie zwykłe

Miejscowość: Klembów

Nr KRS lub innego rejestru: nr 1 w Ewidencj

NIP: 1251643049

Adres strony internetowej: www.sagan.org.pl

Stowarzyszenie Miłośników Starych Traktorów "SAGAN" powołane do życia przez pasjonatów i miłośników zabytkowych ciągników oraz maszyn i sprzętu rolniczego. Chcemy restaurować sprzęt rolniczy użytkowany przez naszych ojców i dziadków. Chcemy przypominać dawną technikę rolniczą, kulturę i zwyczaje panujące na wsi. Szczególny jednak nacisk kładziemy na traktory, które co roku prezentujemy na Zlocie Starych Traktorów na Mazowszu organizowanym na początku lata w Woli Rasztowskiej.

Miejscowość: Klembów

Ulica: Wola Rasztowska, ul. Warszawska

Nr domu i lokalu: 7 /

Kod pocztowy: 05-205

Powiat: Powiat wołomiński

Województwo: mazowieckie

Rok powstania: 2016

Telefon: 508-186-144

E-mail: stowarzyszenie@sagan.org.pl

Strona www: www.sagan.org.pl


Siedziba dostępna dla osób z niepełnosprawnością: nie

Dane rejestrowe:

Forma prawna: Stowarzyszenie zwykłe

Nr KRS lub innego rejestru: nr 1 w Ewidencj

REGON: 364650530

NIP: 1251643049

Rok powstania: 2016

Obszary działania organizacji:

  • kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego

powróć