Pin It

Zmieniamy się! Z przyjemnością informujemy, że właśnie wystartowaliśmy z nową stroną internetową! Nowa odsłona to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności.

Jesteśmy w gorącym okresie ogłaszania konkursów ofert na realizację zadań, więc szczególną popularnością cieszyć się będzie zakładka „Konkursy ofert”. Zachęcamy jednak do odwiedzenia wszystkich zakładek.

Oprócz aktualnych informacji na temat otwartych konkursów ofert dla organizacji pozarządowych, ogłaszanych przez Zarząd Województwa Mazowieckiego, a w przyszłości także ich rozstrzygnięć znajdą tu Państwo:

  • informacje o obowiązujących procedurach oraz wskazówki, jak, gdzie i kiedy złożyć ofertę konkursową czy sprawozdanie ze zrealizowanego zadania publicznego,
  • bieżące informacje o działaniach Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego,
  • aktualne akty prawne i formularze,
  • informacje o trwających i zakończonych konsultacjach.

Nowa strona jest gościnna również dla Państwa. Zadbaliśmy o miejsce na ogłoszenia o interesujących konferencjach i szkoleniach oraz innych ciekawych inicjatywach podejmowanych przez mazowieckie organizacje. Zachęcamy do rejestracji i korzystania ze specjalnych funkcji strony, takich jak newsletter.

Mamy nadzieję, że strona stanie się ważnym, codziennym źródłem informacji. Liczymy także na Państwa sugestie oraz propozycje, dotyczące funkcjonowania serwisu.

Coś nie działa? Prosimy o wyrozumiałość i sygnał.

Jeśli ktoś tęskni za starą stroną, nadal może ją odwiedzić. Informacje o współpracy Samorządu Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi przed rokiem 2019 dostępne są na naszej archiwalnej stronie.

 

powróć