obrazek przedstawia naoia: "Weż teraz udział w badaniu ESEM"

Stwórzmy razem europejską bazę Przedsiębiorstw Społecznych


Co to jest ESEM?

ESEM (European Social Enterprise Monitor), czyli Europejski Monitor Przedsiębiorstw Społecznych to internetowe badanie panelowe, gromadzące dane w celu porównania Przedsiębiorstw Społecznych i społecznych Start-Upów w Europie i krajach z nią sąsiadujących. Sposobem na zdobycie tych danych jest dostępna od 2020 roku ankieta online, której wyniki można śledzić w tzw. pulpitach wizualizacyjnych online, raporcie europejskim i raportach krajowych.

Komu i do czego potrzebny jest ESEM?

...

Kongres Pro NGO 2021 r.

Kongres Pro NGO 2021 r. dbędzie się 18.11.2021 r. o godz. 9.00, w trybie online. Organizatorem kongresu jest Fundacja Pro NGO.

Podlaska Federacja Organizacji Pozarządowych zaprasza na szkolenia

Podlaska Federacja Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza Podmioty Ekonomii Społecznej, w tym Przedsiębiorstwa Społeczne do udziału w projekcie pn. „Szkolenia eksperckie dla Podmiotów Ekonomii Społecznej z zakresu zamówień publicznych w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim, lubelskim, mazowieckim i łódzkim”, realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie 2.9 Rozwój ekonomii społecznej.

Program reSTART zmiany, które budują!

Jeśli w  przeszłości zamknęłaś firmę, a dzisiaj wracasz do gry? Brawo! 

Stworzyliśmy dla Ciebie i Twoich pracowników program, w ramach którego otrzymasz kompendium nowoczesnej wiedzy niezbędnej do rozwoju przedsiębiorstwa. Zdobędziesz umiejętności pomocne w prowadzeniu zespołu, a dzięki przeprowadzeniu przez nas analizy kompetencji Twoich i Twojej firmy, otrzymasz spersonalizowany plan działania i dedykowanych szkoleń. Networking wśród przedsiębiorców pozwoli Ci pozyskać nowe kontakty oraz uzyskać wsparcie w biznesowym rozwoju.

Naszym celem jest wzrost dobrze zarządzanych i adaptujących się do rzeczywistości firm na terenie całej Polski! To dlatego Sieć Przedsiębiorczych Kobiet stworzyła program reSTART – chcemy pomagać zdolnym przedsiębiorcom w ponownym starcie.
Program reSTART zmiany, które budują to program, w którym porażka przestaje być tabu, a staje się ogromną lekcją i doświadczeniem, które mogą przyczynić się do poprawy funkcjonowania w obecnych i przyszłych przedsięwzięciach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/restart/ Jeśli jesteś zainteresowana, koniecznie skontaktuj się z nami mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. document.getElementById('cloak9990b4be3e966cdf8ace1cc68c0f682c').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy9990b4be3e966cdf8ace1cc68c0f682c = 'a.tomaszewska' + '@'; addy9990b4be3e966cdf8ace1cc68c0f682c = addy9990b4be3e966cdf8ace1cc68c0f682c + 'fundacjakobiet' + '.' + 'org'; var addy_text9990b4be3e966cdf8ace1cc68c0f682c = 'a.tomaszewska' + '@' + 'fundacjakobiet' + '.' + 'org';document.getElementById('cloak9990b4be3e966cdf8ace1cc68c0f682c').innerHTML += ''+addy_text9990b4be3e966cdf8ace1cc68c0f682c+''; lub pod numerem telefonu 730134272.

Baner projektu - osoby na tle miasta - hasło "Przedsiębiorco toja opinia ma wpływ na rozój województwa mazowieckiego

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet zaprasza do spotkań warszawskich przedsiębiorców w ramach projektu ,,Wzmocnienie roli regionalnych animatorów rozwoju gospodarczego Mazowsza w procesie przedsiębiorczego odkrywania’’

Warszawski przedsiębiorco, Warszawska przedsiębiorczyni zapraszamy do spotkań w ramach projektu ,,Wzmocnienie roli regionalnych animatorów rozwoju gospodarczego Mazowsza w procesie przedsiębiorczego odkrywania’’  

Warszawa i przedsiębiorczość w Warszawie to jej mieszkańcy. Poziom rozwoju naszego miasta i całego województwa mazowieckiego jest wypadkową naszych codziennych działań i decyzji. 

Warszawski Przedsiębiorco! Twoja działalność, doświadczenie i potrzeby są dla nas ważne, dlatego chcemy, abyś aktywnie zaangażował się w r ...