Rusza akcja Masz Głos


W czasie pandemii ważna jest współpraca różnych środowisk, które na co dzień pracują i funkcjonują na jednym terenie. Razem łatwiej jest zadbać o edukację online, monitoring stanu drzew w gminie czy dobry projekt do budżetu obywatelskiego. Wszystkich gotowych do takiego zaangażowania wspiera program Fundacji Batorego – akcja Masz Głos, który właśnie rusza z nową edycją.

Logo ADRA

W czasie epidemii zadbaj o swoją kondycję psychiczną i dobre samopoczucie

Fundacja ADRA Polska i należący do niej portal Grupawsparcia.pl wraz z partnerem akcji Fundacją PZU serdecznie zapraszają mieszkańców województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w grupach wsparcia online, w celu zadbania o swoją kondycję psychiczną i dobre samopoczucie.

Fundacja Pro NGO zaprasza na styczniowe wydarzenia

Fundacja Pro NGO zaprasza na organizowane przez siebie wydarzenia adresowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytoriwlnego.

logo stowarzyszenia Klon/Jawor

Zaproszenie do udziału w badaniach Stowarzyszenia Klon/Jawor

Badania Klon/Jawor we współpracy z portalem ngo.pl sprawdzają, jak organizacje społeczne radzą sobie działając w warunkach pandemii. W jej wyniku wiele NGO musiało przeformułować swoje działania, zmienić charakter pracy, zawiesić pewne działania lub podjąć nowe. Wiemy, że jej skutki odczuwają wszyscy, także Państwo.
Jak wygląda sytuacja Państwa organizacji?

logo organizatoe

Szkolenie on-line: Rozwój przez innowacje oraz budowanie marki i wizerunku ngo. Inspiracje dla działań dla NGO.

Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu skierowanym do przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji samorządowych, lokalnych liderów, oraz do osób które chcą zdobyć wiedzę w zakresie planowanego szkolenia.Spotkanie poświęcone zostanie tematyce: Rozwój przez innowacje oraz budowanie marki i wizerunku ngo. Inspiracje dla działań dla NGO i odbędzie się w dniu 29.12.2020 r. (wtorek) o godzinie 12.00.