Na jasnym tle w poprzek leży gałązka wokół niej kolorowe pisanki i tulipany. Poniżej na kremowym tle pośrodku są zamieszczone życzenia: Święta Wielkiej Nocy to czas otuchy, nadziei i odrodzenia.  Życzę Państwu, aby nadchodzące dni przyniosły  wiele radości i życzliwości.  Niech będą pełne uśmiechu i miłych chwil spędzonych  w rodzinnym gronie. Sara Michalska  Pełnomocnik Marszałka  ds. współpracy z organizacjami pozarządowym. W lewym dolnym rogu jest logo 25 lat Mazowsza

Pięknych Świąt!

Święta Wielkiej Nocy to czas otuchy, nadziei i odrodzenia.
Życzę Państwu, aby nadchodzące dni przyniosły wiele radości i życzliwości.
Niech będą pełne uśmiechu i miłych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. 

 

 

 

na granatowym tle jest szkic kilku kamieniczek i napis 5. edycja ogólnopolskiego konkursu Europa z naszej ulicy. w prawym dolnym rogu logo Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży

Zgłoszenia do piątej edycji konkursu Europa z naszej ulicy dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych

Już tylko trzy tygodnie na zgłoszenia młodzieży do konkursu, by wygrać wyjazd do Brukseli

Pozostały już tylko 3 tygodnie na zgłoszenia do piątej edycji konkursu Europa z naszej ulicy dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych. Zgłoszenia przyjmowane są do 27 stycznia.  Nagrodą jest wyjazd do Brukseli i spotkanie z europarlamentarzystami. Organizatorem konkursu jest Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży.

Informacja dot. ankiety potrzeb i planów obywateli Ukrainy

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, wystąpiło z prośbą o przeprowadzenie anonimowej ankiety wśród obywateli Ukrainy. Ankieta ma na celu poznanie potrzeb uchodźców, którzy przyjechali na teren Rzeczypospolitej Polskiej po 24 lutego br., ich obecnej sytuacji rodzinnej i materialnej, a także ich planów na przyszłość. 

Życzenia świąteczne Pełnomocnika Marszałka Województwa Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi

Zaproszenie na webinarium "Jak nie dotacja to co? Jak budować prostą współpracę finansową z NGO"

Stowarzyszenie BORIS i Centrum OPUS zapraszają na webinarium poświęcone poszukiwaniu prostych form współpracy finansowej samorządu z organizacjami pozarządowymi. W ramach spotkania “Jak nie dotacje to co?...”  chcemy rozpocząć dyskusję o poszukiwaniu i wykorzystywaniu innych rozwiązań prawnych, które mogą ułatwić współpracę lokalną. Szczególnie istotne jest poszukiwania nowych form dla realizacji działań podejmowanych przez organizacje pozarządowe ale i mieszkańców.

Termin spotkania: 25 listopada 2021 r. w godzinach 12.00 - 15.00

Aby zarejestrować się na spotkanie, prosimy o wypełnienie formularz ...