Pin It

Gmina Michałowice serdecznie zaprasza na Drugi Kiermasz Rękodzieła i Rzemiosła, który odbędzie się w Regułach pod budynkiem Urzędu Gminy w sobotę 25. lipca, w godzinach 10:00 – 18:00.

Na Kiermaszu rozstawionych będzie ponad 60 stoisk z fantastycznymi pracami lokalnych artystów i rękodzielników. Organizatorzy zapewniają dużo pięknej i niepowtarzalnej biżuterii, makramy, sznurkowe koszyki, szydełkowe serwetki, zabawki, ubrania, obrazy olejne i akwarele oraz obroże, kocyki i smycze dla naszych czworonogów. Nie zabraknie też ceramiki dekoracyjnej i użytkowej, wyposażenia wnętrz a nawet mydełek i świec. Jeśli szukają więc Państwo niebanalnego prezentu dla bliskich to nie ma w najbliższym czasie lepszego miejsca na zakupy.

Podczas Kiermaszu wspierana będzie akcja „Ośmiorniczki dla wcześniaków" oraz organizowana będzie pomoc dla malutkiej Antosi w walce z ciężką chorobą (www.siepomaga.pl/antosia).

Dodatkowo, w widocznym miejscu, na „stole przedsiębiorców” będzie można zapoznać się z ofertą lokalnych firm. Dla uczestników Kiermaszu niektórzy ufundowali prezenty – vouchery na zabiegi aromaterapii i konsultacji odkwaszania organizmu oraz zniżki 15% na strzelnicę.

Pamiętać należy, że ostatni okres był dla lokalnych rękodzielników, jak i dla nas wszystkich, bardzo trudny i należy docenić, że mimo to wystawią oni swoje prace. 

Kiermasz będzie się odbywał pod namiotami, prosimy przy wejściu zdezynfekować ręce oraz zachować odpowiedni dystans między odwiedzającymi.

powróć