Pin It

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zaprasza na spotkanie poświęcone realizacji Programu Współpracy Partnerskiej na lata 2020-2021. Spotkanie odbędzie się 24 lutego 2020 roku w sali im. Grażyny Gęsickiej A w godzinach 10:00 – 13:00 w siedzibie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej (Warszawa, ul. Wspólna 2/4).

Dwie osoby rozmawiające ze sobą przy stole. Nad ludzmi znajdują się chmurki symbolizujące ich wypowiedzi

Autor/źródło: Klaudia Szymczak

.

Założeniem programu jest wykorzystanie potencjałów stron współpracy, Ministerstwa i organizacji pozarządowych, jak również wsparcie merytoryczne organizacji pozarządowych w realizacji ich misji społecznej.

Spotkanie ma na celu przybliżenie Państwu możliwych form współpracy Ministerstwa z trzecim sektorem, jak również zaprezentowanie możliwości pozyskiwania środków finansowych na działalność statutową dzięki funduszom z Unii Europejskiej. Podczas spotkania będzie dostępne stanowisko informacyjne, przy którym konsultanci z Centralnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich będą udzielać odpowiedzi na Państwa pytania.

Potwierdzenie udziału w spotkaniu prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 21lutego 2020 roku.

powróć